Asi on tõsine!

Naturaalne on ilus, kõik teavad seda. Aga ilu sünnib ebatäiuses – talu lõhnad, mudased saapad, rajud tormid, väändunud puud. Tõeliselt keskkonnaga harmoonias olev tulevik ei hooli lennukatest sõnadest või headest kavatsustest vaid kindlatest tegudest.

 

Neular võtab keskkonnaalast vastutust väga tõsiselt.

Neular ei pea teesklema loodussõbralikkust - see lihtsalt on. Post-environmentalist maailmas on Neulari-laadne toode meie linnade ja taristute alus. Pole tarvis hõisata, kui keskkonnasõbralikud me oleme, sest see ongi uus normaalsus – unustatud kaalutlus. Määrdunud plastikprügi on inimkonna orgaaniliseks jäätmeks, moodsa elu kõrvalsaaduseks ja miski ei ole loodussõbralikum kui selle jätkusuutlik ära kasutamine. Neular on tuleviku fossiil, täna.

 
shutterstock_556842991.jpg

Meie töökäik on lihtne, kuid võimas.

 
 
 
process1@2x.png

Koostöös oma partneritega kogume kokku plastiku, mis muidu prügimäele rändaks.

process2@2x.png

Kasutame määrdunud plastikut, mida me ei pese, ning lisame elektroonika-jäätmed. Me ei kasuta PET/PVC-materjale ega teisi kergesti taastöödeldavaid materjale.

process3@2x.png

Kasutades oma patenteeritud protsessi sulatame plastikjäätmed ja sisestame ekstruuderisse.

process4@2x.png

Ekstruuderiga on võimalik kiirelt toota suurtes kogustes erineva suuruse ja otstarbega profiile.

process5@2x.png

Nüüd on asi vaid loovuses, et luua midagi tulevikku vaatavat, mis parendaks meie kõigi elu ilma planeedi tulevikku ohverdamata.

 
background.png
 

Tõestus, mida näed (ja tunned) koheselt.

Iga ekstruuder-tehnoloogiaga loodud laua otsa vaadates on näha selle sisestruktuuri. Vahelduvad värvid, väikesed plastikkillud ja aeg-ajalt esinevad kirsikivid tõestavad, et lauad on tehtud 100% taaskasutatud materjalidest ja energiat raiskamata. Eriline lõhn, mis on märgatav vaid värske, tootmisest tulnud materjali puhul, ütleb täpselt, millest see tehtud on. See on innovatsiooni hõng!

structure.jpg
background.png
 

Lihtsad inimesed.
Lihtne ettevõte.

Neular on 2009. aastal loodud Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mille peamiseks tegevusvaldkonnaks on plastpakendite ümbertöötlemine ja plastikust profiilide tootmine.

Hetkel oleme ainus Eesti ettevõtte, mis tegeleb segaplastjäätmete ümbertöötlemisega. Meie aastane tootmismaht on 2 400 tonni ja meie eesmärgiks on suurendada aastast tootmismahtu 10 000 tonnini.

Ettevõte tegutseb Kesk-Eestis, tootmispinnad asuvad Tarbijal (plastikujäätmete käitlemise tehas) ning Mäos (profiilide tootmine).

 

Mis PlastRexiga juhtus?

Mitte midagi. PlastRexi uus nimi on Neular.

Me tundsime, et PlastRex ei andnud piisavalt hästi edasi meie ja meie toodete uuenduslikkust ning seetõttu otsustasime seda muuta.

Neular on uuenduslik materjal, millel on väga lai kasutusala, palju laiem kui me eales kujutleda oskame. Neular on parem nimi esindamaks meie visiooni post-environmental maailmaks, mille nimel me iga päev tegutseme.