NEULAR Deck

NEULAR on kasulik ja loodussõbralik valik terrasside ehituses - alternatiiv puidule olukordadeks, kus on nõutud niiskuskindlus, vastupidavus ja pikk eluiga.

NEULAR terrassilauad peavad minimaalse hooldusega vastu terve igaviku, sealjuures kulumata ja pragunemata.

Profiilid

NEULAR terrassilaudade profiilid võimaldavad luua nii kergeid kui ka massivseid terrasse. Lisaks saadaval kõik vajalikud paigaldus- ja kinnitusvahendid. 

Võrratud omadused

 

Toimib nii vihmas, lumes kui ka päikeses.

Vastupidiselt puidule, ilm NEULARi eluiga ei mõjuta. Isegi tugev sadu on tühine, sest lauad on veekindlad, hallitus- ja hooldusvabad. Ka päike ei kahjusta neid: NEULAR on UV-kindel ja pikeneb kraadise temperatuuri muutuse korral vaid 0,069 mm meetri kohta.


- ilmastikukindel
- UV-kindel
- ei ima vedelikke
- lineaarne pikenemine 0.069mm/m/C

Lihtne kasutada.

NEULARi töödeldavus sarnaneb puidule. Paigaldamiseks ja hooldamiseks pole tarvis eriteadmisi või -oskusi ega spetsiaalseid töövahendeid. NEULAR ei vaja kaitse- ega hooldusvahenditega töötlemist ja tegelikult ei pea seda isegi eriti tihti puhastama, sest NEULARile plekid külge ei hakka.


- hooldusvaba
- lihtne paigaldada
- lihtne puhastada
- puiduga sarnaselt töödeldav
- garantii Neular Craft kuni 26 aastat, Neular Natural ja Unlimited 15 aastat.

 

Turvalisem ei saakski olla.

Suured raskused ei põhjusta NEULAR terrassile ühtegi kriimustust. NEULARit on väga raske ära lõhkuda. Igas muus osas on NEULAR samuti täiesti ohutu: püsib puhas vähese vaevaga, on mittetoksiline ja ei ole libe.


- mittetoksiline
- ei ima vedelikke
- ei vaja keemilist hooldust
- ei ole libe, isegi niiskes keskkonnas
- ei aja pinde
- ei mädane ega hallita

Elu on ring.

Me võtame ja anname tagasi. NEULAR on 100% taaskasutatud – valmistatud plastikust majapidamisjäätmetest. NEULAR on 100% taaskasutatav – kasutatud lauad ja tootmise jäägid lähevad uuesti töötlemisele. Meie tehnoloogia on põhimõtteliselt jäätmetevaba – me taaskasutame kõike.


- 100% taaskasutatud materjalist
- toodetud tootmisjääkide vabalt
- toodetud kodumajapidamise plastikjäätmetest

Lai valik

Aitame Sinu visiooni ellu viia, olenemata sellest, kas katad suuremat ala või lisad veidi särtsu. Lamineerimata laudadest kuni täpselt selle õige punase toonini, millest alati unistanud oled, teadmata, et see on täiesti saavutatav.

 
Craft perepilt.jpg

Neular Craft

Meie terrassilauad Neular Craft ei ole lamineeritud. Neid on ääretult lihtne paigaldada ja hooldada ning tulemus on vastupidav, ilmastikukindel ja isikupärane. Sobivad suurepäraselt suurteks projektideks. Neular Craft terrassilaudadel on 26 aastat tehasegarantii, mis annab südamerahu kogu terrassi eluaja jooksul.

Natural perepilt.jpg

Neular Natural

Lamineeritud terrassilauad Neular Natural sarnanevad puidule nii välimuse kui ka struktuuri poolest. Neular Natural on jala all mõnus ning peab imeliselt vastu päikesevalgusele ja kriimustustele. See terrass näeb välja nagu uus ka siis, kui naabri puitterrass halliks tõmbama hakkab. Sobib suurepäraselt katuse- või maakodu terrassi jaoks. Neular Natural terrassilaudadel on 15-aastane tehasegarantii. Neular Natural terrass ei vaja mingit hooldust.

unlimited_all.png

Neular Unlimited

Meie tellimustööna valmistatud laminaatide valik on nii suur, et paistab lõputu, mistõttu saame Sulle pakkuda täpselt seda, mida otsid ning aidata saavutada enamat, kui oled seni võimalikuks pidanud. 15-aastane garantii ja kõik vajalikud lisad annavad sinu isikupärasele terrassile hoopis uue mõõtme.

Telli endale Neulari terrass ja naudi elu hooldusvabal terrassil!

 
Vali toode
Värv *
Kas soovid ka äärelaudu? kui jah, siis mitu meetrit?
Soovid aluskasrkassi materjali? Kui jah, siis täpsusta millist 50x140mm, 50x95mm või 95x95mm?
background.png

Lihtne paigaldada. Lihtne hooldada.