Neular Infra

Neular Infra on hea valik konstruktsioonide ja toodete loomiseks. Seda kasutatakse peamiselt olukordades, kus ilmastikuolud materjale rängalt mõjutavad.

Meie konstruktsioonid peavad minimaalse hooldusega vastu terve igaviku, sealjuures kulumata ja pragunemata.

 

Omadused

Loodud kestma

 • väga pikk eluiga
 • suurepärane ilmastikukindlus
 • suurepärane UV kindlus
 • veekindel ja korrosioonikindel
 • suurepärane mürasummutus – B3, 31dB
 • lihtsalt puhastatav, hooldusvaba
 • lihtne paigaldada, lihtne töödelda
 • väga madalad ülalpidamiskulud
 • kõik metallkomponendid on galvaniseeritud
 • ei hallita ega mädane
 • pikk, kuni 26 aastane garantii!

Profiilid

Lai valik profiile annab võimaluse luua täpselt selliseid konstruktsioone, nagu vaja. Alates kasvuhoone või terrassi aluskonstruktsioonidest kuni lillekastide ja linnamööblini välja.

 

Lai valik

Aitame Sinu visiooni ellu viia, olenemata kui keerulisi konstruktsioone Sa lood.

 
craft_deck.png

Neular Craft

Neular Craft, lamineerimata lauad ja prussid, mida on lihtne töödelda ja vormida äärmiselt ilmastikukindlateks konstruktsioonideks ja toodeteks. Selliseid konstruktsioone on lihtne püstitada hooldada ning nad sobivad suurepäraselt suurteks projektideks.

natural_wall-infra.png

Neular Natural

Lamineeritud Neular Infra lauad ja prussid  sarnanevad välimuselt puidule. Neulari Natural on käe ja jala all mõnusad ning peavad imeliselt vastu päikesevalgusele ja kriimustustele. Sobivad suurepäraselt projektidesse, kus alus-konstruktsioonid on nähtaval ning elementidele avatud.

unlimited_all.png

Neular Unlimited

Meie tellimustööna valmistatud laminaatide valik on nii suur, et paistab lõputu, mistõttu saame sulle pakkuda täpselt seda, mida otsid ning aidata sul saavutada enamat, kui võimalikuks pidanud oled.

Kasutusalad

 

Neulari materjali ainulaadsed omadused teevad sellest suurepärase materjali paljudeks rakendusviisideks. Ülima ilmastikukindluse ja hea välimuse tõttu sobib see imeliselt välimööbli ja linnaparkide jaoks.

Niiskuskindlus tähendab seda, et aluskonstruktsioonid kestavad senikaua, kuni otsustad need välja vahetada. 100% taastöödeldav materjal tähendab ka  seda, et kui Sa seda enam ei soovi, siis teeme sellest midagi uut – miski ei rända prügimäele.

 
DSC_1241.jpg

Aluskonstruktsioonid

Kasutades oma terrassi aluskonstruktsiooni ehitamiseks Neularit saad Sa kindla, täielikult ilmastiku- ja lagunemiskindla aluskarkassi, mis kestab nii kaua kuni Sa ise otsustad selle välja vahetada. Neular on niiskuskindel ning putukate ja näriliste jaoks ebameeldiv, mis tähendab, et sa ei pea tavapäraste muredega oma pead vaevama.

 
Gardenhouse - mini 5.jpg

Tugiseinad

Otsene kokkupuude pinnase, vee ja väetistega on hukatuseks aedades ja kasvuhoonetes kasutatavatele puitkonstruktsioonidele, mis seetõttu vajavad sagedast hooldust ja välja vahetamist. Neulariga võid oma kasvuhoone rahuliku südamega paika panna, kartmata, et materjal oma omadused ajapikku kaotab.  Ja parim osa asja juures – lauad on 100% uuteks laudadeks taastöödeldavad, mis tähendab, et miski ei rända lõkkesse või prügimäele.

 
lillekast.png

Linnamööbel ja pargid

Meile kõigile meeldivad pargid ja rohealad, aga nende mööblite hooldamise peale kulub palju raha ja aega. Neulari materjalid on linnaparkide ja -mööbli jaoks ideaalsed oma ülima ilmakindluse ja vastupidavuse tõttu. Nüüd on võimalik ehitada konstruktsioone, mis jäävad püsima ja hoiavad oma välimust märkimisväärselt kauem.