Neular Wall

Neular Wall on suurepärane ja väga loodussõbralik valik ehitamaks vertikaalkonstruktsioone. Neular Wall on loodud alternatiiviks olukordadeks, kus on nõutud niiskuskindlus, vastupidavus ja pikk eluiga.

Meie seinalauad peavad minimaalse hooldusega vastu terve igaviku, sealjuures kulumata, pleekimata ja pragunemata, ning tekstuuride ja värvide valik näib olevat lõputu.

 

Omadused

Loodud kestma

  • väga pikk eluiga
  • suurepärane ilmastikukindlus
  • suurepärane UV kindlus
  • veekindel ja korrosioonikindel
  • suurepärane mürasummutus – B3, 31dB
  • lihtsalt puhastatav, hooldusvaba
  • lihtne paigaldada, lihtne töödelda
  • väga madalad ülalpidamiskulud
  • kõik metallkomponendid on galvaniseeritud
  • ei hallita ega mädane, loomadele ohutu

Profiilid

Lai valik profiile annab võimaluse luua täpselt selliseid konstruktsioone, nagu vaja. Alates klassikalisest hobuboksist kuni massivsete mürasummutusseinte ja privaataedadeni välja.

 

Lai valik

Aitame Sinu visiooni ellu viia, olenemata projekti suurusest. Lamineerimata laudadest kuni täpselt õige punase toonini, millest alati unistanud oled, teadmata, et see on täiesti saavutatav.

 
049s.jpg

NEULAR Craft

NEULAR Craft lamineerimata profiilid aitavad luua kauneid ja funktsionaalseid rajatis, mida ei murra ei maru ega tugevam loom. Suurepärased tehnilised ja mürasummutusomadused ning lihtne paigaldus ja hooldus teevad NEULAR Craft laudadest ideaalse materjali nii pisikesse iluaeda kui suuremasse farmi või talli.

_MG_1397.jpg

NEULAR Natural

Lamineeritud lauad NEULAR Natural seinalauad sarnanevad puidule nii välimuse kui ka struktuuri poolest, võimaldades luua klassikalise välimuse kuid hoopis paremate tehniliste näitajatega vaheseinu, mis on ilmastikukindlad ja ei pleegi päikese käes.

unlimited_all.png

NEULAR Unlimited

Meie tellimustööna valmistatud lamineeritud profiilide valik on nii suur, et paistab lõputu, mistõttu saame Sulle pakkuda täpselt seda, mida otsid ning aidata Sul saavutada enamat, kui võimalikuks pidanud oled.

Kasutusalad

 

Neulari materjali ainulaadsed omadused teevad sellest suurepärase materjali paljudeks rakendusviisideks. Ülima ilmastikukindluse ja hea välimuse tõttu sobib see imeliselt aia või privaatseina jaoks ning head heliisolatsiooni omadused teevad sellest suurepärase müratõkke.

Kuna Neular ei ima niiskust, siis on materjali hügieenilisena hoidmine tunduvalt lihtne, mistõttu sobib see ideaalselt farmidesse ja loomade hooldusruumidesse.

 
Zen wall 1.jpg

Piirdeaiad ja privaatseinad.

Aia ehitamine majade, teede ja muude alade ümber on hea lahendus saavutamaks privaatsuse nimel visuaalset ja akustilist tõket. Neular on erakordne mürasummutaja, kuid samal ajal ka väga vastupidav erinevate ilmastikunähtuste osas – päike, vihm, külmakraadid. Raamiks on tsingitud terasest postid, millel on korraliku viimistlusega korgid. Postide vahelise ala standardpikkus on 2m. Moodul paigaldatakse betooni sisse.

 
20130826_085530.jpg

Müratõkked

Neulari müratõke on praktiline ja efektiivne lahendus vähendamaks linnakeskkonnast ja kiirteedest tingitud mürasaastet. Neular on erakordne mürasummutaja, kuid samal ajal ka väga vastupidav erinevate ilmastikunähtuste osas – päike, vihm, külmakraadid ei tee Neularile midagi, seepärast on Neularil oluliselt madalamad hoodluskulud, kui teistel materjalidel.

Parim teedeehituse kogemus – Eesti suurim maantee (E263):
2013. aasta novembris avatud Kose-Aruvalla osa Tallinn-Tartu maanteest (E263) paneb paika tulevaste Eesti teedeehituste turvalisuse ja kvaliteedi standardid. Neulari müratõkked, mida kasutati laialdaselt rohkem kui 2 000 meetri ulatuses, hoiavad kohalikke elanikke aktiivse liiklusega tee müra eest. Neulari müratõkked kestavad oma pikka eluea tõttu suure tõenäosusega kauem kui teele valatud asfalt, sealjuures vajamata lisahooldust või -kulusid. Õige valiku tegemisel on madalad ülalpidamiskulud väga oluliseks teguriks.

Tõkkes kasutatava plastiku kogus (240 tonni) on samaväärne 12 miljoni kilekoti või 48 miljoni jogurtitopsiga.

 
Estonia_1.jpg

Tallid / Farmid

Neular punnlauad on sobivad hästi ka selleks, et tagada hobusele aga ka teiste loomade tervislik elukeskkond. Need lauad ei ima niiskust ning seetõttu ei saa põletikud edasi liikuda!