Asjalikud lahendused
asjalikele inimestele.

Jah, roheline, ning selle võrra tugevam. Kõigi meie toodete valmistamisel kasutatakse samu põhitehnoloogiaid.

Teeme palju tööd tagamaks, et meie tooted vastaksid meie klientide ootustele ja vajadustele.

 

Neular Deck

Neulari terrassid on eriti vastupidava pinnakatte ja ilmastikukindla koostisega, lihtsa paigaldusega ja teenivad aastakümneid. Meie terrass ei vaja mingit hooldust ning annab piiramatud võimalused kujutlusvõimele.

Neular Wall

Neular on ideaalne loomaks vaheseinu ja müratõkkeid, farmide ja tallide lahendusi. Kuna materjal peab vastu ilmastikule, määrdumisele, kahjuritele ja kemikaalidele, vähendab see muresid ning hoolduskulusid märgatavalt. 

Neular Infra

Meie profiilidest valmistatud konstruktsioonilahendused  võimaldavad luua ilmastikukindlaid ja väga vastupidavaid alus- ja tugikonstruktsioone ning muid rajatisi. 

Neular Lab

Töötame pidevalt tootjate ja arhitektidega, et leida oma tehnoloogiatele uusi revolutsioonilisi kasutusalasid ja -viise.

Liitu meiega ja muudame koos maailma!

Võrratud omadused

 

Toimib nii vihmas, lumes kui ka päikeses.

Vastupidiselt puidule, ilm Neularit ei mõjuta. Isegi tugev sadu on tühine, sest lauad on veekindlad, hallitus- ja hooldusvabad. Ka päike ei kahjusta neid: Neular on UV-kindel ja pikeneb kraadise temperatuuri muutuse korral vaid 0,069 mm meetri kohta.

Lihtne kasutada.

Neular toimib mitmel kujul ning selle töödeldavus sarnaneb puidule. Paigaldamiseks ja hooldamiseks pole tarvis eriteadmisi või -oskusi ega spetsiaalseid töövahendeid. Neular ei vaja kaitse- ega hooldusvahenditega töötlemist ja tegelikult ei pea Sa seda isegi eriti tihti puhastama – Neularile plekid külge ei hakka.

Turvalisem ei saakski olla.

Võid põrandale raskuseid visata ning sellega ei juhtuks midagi, ei ühtki kriimustust. Suure tõenäosusega sa seda ei teeks, aga tasub teada, et Neularit väga raske ära lõhkuda. Igas muus osas on see täiesti ohutu: on puhas, mittetoksiline ning ei ole libe.

Elu on ring.

Me võtame ja anname tagasi. Neular on 100% taaskasutatud – valmistatud plastikust majapidamisjäätmetest. Neular on 100% taaskasutatav – kasutatud lauad ja tootmise jäägid lähevad uuesti töötlemisele. Meie tehnoloogia on põhimõtteliselt jäätmete vaba – taaskasutame kõike.

Iva on ülalpidamiskuludes

 

Terrassilahendus, olgu see siis Sinu tagaaeda või ettevõttele, on pikaajaline investeering. See investeering hõlmab palju enamat, kui lihtsalt materjali maksumus. Neular peab vastu oluliselt kauem ilma taasviimistluskuludeta, nõudmata erilist hooldust.

Wooden deck maintenance is approximately 250 euro per year, wooden deck life cycle is up to 10-15 years. Wood-polymer composite (WPC) maintenance is approximately 200 euro, which is done over a year, WPC deck life cycle is up to 20-25 years.

Wooden deck maintenance is approximately 250 euro per year, wooden deck life cycle is up to 10-15 years.
Wood-polymer composite (WPC) maintenance is approximately 200 euro, which is done over a year, WPC deck life cycle is up to 20-25 years.