NEULAR on uus revolutsiooniline materjal, mis on 100% taaskasutatud ja 100% taaskasutatav.

 

Tutvu täpsemalt meie loo ja toodetega.
Või võta meiega lihtsalt ühendust, selgitame kõike hea meelega.


 

 
 
IMG_9915.jpg
 

Lühidalt

NEULAR on uus revolutsiooniline materjal. Me taaskasutame kodumajapidamises tekkivaid plastikjäätmeid ja valmistame neist erinevaid profiile, mida saab kasutada terrasside, aedade, seinte ja pea kõige muu ehitamiseks.

Meie ainulaadne protsess kasutab vähem loodusvarasid ning tulemuseks on 100% taaskasutatud ja 100% taaskasutatav, uskumatult keskkonnasõbralik tootevalik, mis ei vaja hooldust ning mille omadustele ja kasutusaladele ei ole võrdset.

Tutvu meie loo ja toodetega ning, kui soovid vastuseid täpsustavatele küsimustele, siis võta julgelt meiega ühendust.

Tooted

Kasutame kõigi oma toodete valmistamisel samasid põhitehnoloogiaid. Me teeme palju tööd tagamaks, et meie tooted vastaksid meie klientide ootustele ja vajadustele.

 
neular_deck.png

NEULAR Deck

Meie terrassid on eriti vastupidava pinnakatte ja ilmastikukindla koostisega, lihtsa paigaldusega ja teenivad Sind aastakümneid. NEULAR terrass ei vaja mingit hooldust ning annab piiramatud võimalused Sinu kujutlusvõimele.

neular_wall.png

NEULAR Horse ja NEULAR Wall

NEULAR on ideaalne loomaks vaheseinu ja müratõkkeid, farmide ja tallide lahendusi. Kuna materjal peab vastu ilmastikule, määrdumisele, kahjuritele ja kemikaalidele, vähendab see muresid ning hoolduskulusid märgatavalt. 

neular_infra.png

NEULAR Infra

Meie profiilidest valmistatud ja konstruktsioonilahendused  võimaldavad luua ilmastikukindlaid ja väga vastupidavaid alus- ja tugikonstruktsioone ja muid rajatisi. 

neular_lab.png

NEULAR Lab

Töötame pidevalt tootjate ja arhitektidega, et leida oma tehnoloogiatele uusi revolutsioonilisi kasutusalasid ja -viise.

Liitu meiega ja muudame koos maailma!