Neular Lab

Neular on suurepärane materjal paljudeks kasutusviisideks, olgu selleks terrassi, seina või suisa pingi ehitus. Fakt on see, et oleme seda kasutanud puidu asendamiseks, kuna tegemist on palju loodussõbralikuma valikuga…

Milleks seda ainulaadset materjali veel kasutada saaks? See on küsimus, mis meid kõiki ergutab. Ja siin ongi sinu ja Sinu loovuse etteaste. Lõime Neular Labi, et aidata kaasa meie toodete arengule uutel turgudel ja kasutusaladel. Töötame välja uusi profiile ja viimistlustehnoloogiaid ning samal ajal tegeleme oma töökäigu parendamisega, et pakkuda veelgi suuremat tootevalikut ja paremat teenust.

Liitu meiega!

Otsime pidevalt sarnase mõtteviisiga inimesi, kes on valmis pea ees vette hüppama. Liitu meiega juba täna ja viime selle revolutsioonilise materjali koos uuele tasemele.

 
lab_rep.png

Müügiagent

Kui tegeled põllumajandusseadmete, ehitus- või põrandamaterjalide või muu taolise müümisega, siis sooviksime Sulle väga oma tooteid tutvustada ning jõuda kokkuleppele, mille üle saaksime mõlemad uhkust ja rõõmu tunda.

lab_contractor.png

Paigaldaja / Töövõtja / Ehitaja

Kui oled väljaõppinud paigaldaja, töövõtja või ehitaja, kes aitab oma klientidele ehitada ja/või paigaldada kauneid konstruktsioone, siis sooviksime sulle väga näidata, kuidas meie tooted saaksid Sul oma klientidele suuremat valikut pakkuda.

lab_architect.png

Arhitekt / Linnaplaneerija

Kas tegeled oma klientide jaoks linnaehituse, parkide või farmide planeerimise ja projekteerimisega? Meie tehnoloogiate valik, mis aitaks Sul oma projektid nii esteetiliselt, tehniliselt kui ka keskkondlikult järgmisele tasemele viia, on lai.